Фестиваль «Етноліто-2012» біля Тернополя зібрав майже 40 колективів (фоторепортаж)

Майже 40 колективів і виконавців стали учасниками обласного фольклорно-етнографічного фестивалю «Етноліто-2012», який пройшов у неділю на Співучому полі у Великих Гаях Тернопільського району. Фестиваль, який проходить раз у два роки, відбувся вдруге. Він проводиться з ініціативи та підтримки відділу культури і туризму Тернопільської райдержадміністрації, Тернопільського районного будинку культури, обласного методичного центру народної творчості.

На фестивалі виконавці тішили гостей не лише обрядовими піснями. В програмі звучали українські естрадні твори. Гості насолоджувалися народними танцями, виступами троїстих музик. Окрім мистецьких колективів Тернопілля, своїм пісенним колоритом відзначився й гість свята —  ансамбль із Шацька Волинської області.

Впродовж фестивалю  у дубовому гаї діяла виставка-продаж робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва з обласного центру та районів Тернопільщини. Усі учасники свята отримали дипломи. Організатори ж пообіцяли, що відтепер фольклорно-етнографічний фестиваль «Етноліто-2012» проводитимуть щороку.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.