Ревізія вузів: чому ТНПУ не схотів надати відповідь на запит?

Активісти у рамках проекту «Студент змін» продовжують перевірку вузів. Так на черзі виступив великий вуз Тернополя – ТНПУ. Педагогічний – єдиний із вузів, який не надав відповіді на інформаційний запит. Тому далі активісти разом із депутатом вирішили направити депутатське звернення.

Відповідь на останнє прийшла вчасно, проте, як зазначають координатори проекту, керівництво вузу проігнорувало питання вартості кожної комунальної послуги та існування платних пропусків чи перездач.

Проте керівництво вузу зазначило, що оплата за гуртожиток у місяць становить 186 грн. Вхід у студентський хостел дозволений і після 24.00год., якщо студенти попередньо зареєструються у спеціальному журналі.

Найцікавішою виявилася, за словами координаторів, ситуація із системою стипендій. Якраз по цьому питанню вони готують наступні запити.

–       Ми надіємось, що завдяки наступним запитам зможемо роз’яснити ситуацію, яка пов’язана з вартістю усіх комунальних послуг, системи стипендій та чи практикується в ТНПУ платні пропуски і перездачі, – говорить координатор проекту Жирівський Михайло.

 Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.