На Київ з Тернополя їдуть і громадські діячі, і правоохоронці?

Тернополян закликають вийти сьогодні на Театральний майдан о 12.00. Адже в цій годині збирається євромайдан у великих населених пунктах України та далеко за її межами. Так, нас підтримують і в Англії, Німеччині, Італії, навіть у США та Канаді.

Тим не менше більшість громадських діячів та активістів Тернополя направилися до Києва. Адже саме там сьогодні очікують найбільшу єдність українців.

Зокрема знана не лише в Україні тернопільська письменниця, викладачка, лікар та активна українка Леся Романчук пише:

Збираюся до Києва. Тернопільські видавці вирішили боротися за українське слово не тільки на словах, замовили транспорт, лише п’ятий із замовлених перевізників погодився їхати, решта злякалися погроз. Завтрашній Майдан, мабуть, не буде таким, як й 2004-му, але це той випадок, коли зброя – твоя фізична присутність.

Також поспішає в осередок єврореволюції і письменниця, лідерка партії “УДАР” у Тернополі Наталія Михно:

Тепер знову і знову.. і знову…. Це буде уже мій третій революційний майдан:
1990 рік – моя перша студентська “революція на граніті”….
2004 рік – помаранчевий колір надії і майдан у Києві…..
2013 рік – європейський майдан свободи….
ЗНОВУ і знову….
Сьогодні уже мої сини стали студентами…. і вони, як і я, починають своє доросле життя із протесту…. дежавю з 1990 року….. ДІСТАЛИ тоті посивілі у владі комуністи і комсомольці !!!! ДОСИТЬ !!!! Сьогодні вночі їду до КИЄВА !!!! Зустрінемося на МАЙДАНІ !!!! Але так , щоби більше не було отого “дежавю”…

Тернополяни в соцмережах діляться своїми планами їхати до столиці, а дехто й розповідає, що туди «стягуються» і правоохоронці.

Так, тризубівець Василь Лабайчук розповсюджує інформацію, що їдучи з друзями-львівянами увечері, 23 листопада до Києва, на автозаправці в м.Дубно побачив авто з «Беркутівцями»:

«Ха! Ха! Спалилися. Номерні знаки (голубі): 0573 (біла газелька) та 0540 (автобус пазік), наповнені Тернопільським Беркутом (по місткості приблизно 40 чол), щой постоявши на заправці біля м. Дубно виїхали на „Київську” трасу і поїхали явно не на Тернопіль… Народ очевидно Тернопіль завтра без спецпризначенців. Я сиджу прям тут вже дві години. Десь 1 год тому вони виїхали в сторону Києва».

Коментарі вимкнені.