На підготовку до телетрансляції “Нива” витратить приблизно 120 тисяч гривень! (фото, відео)

Президент футбольного клубу “Нива” Автанділ Мдінарадзе розповів про підготовку міського стадіону до телетрансляції матчу “Нива” – “Миколаїв”.

– На даний момент на тернопільському стадіоні триває облаштування майданчиків для проведення телезйомок. Вони необхідні для ведення прямої трансляції, адже такі вимоги перед нами поставив ТК “Футбол”, коли його експерти оглянули наш стадіон. Роботи, відверто кажучи, дуже багато. Ми навіть не сподівалися що цей процес настільки об’ємний. Всього нам потрібно зробити п’ять майданчиків для телекамер. Станом на сьогодні практично готові чотири. Щодо електромереж та під’єднання до них, то роботи по цих питаннях вже завершені. Всі ці майданчики, які ми облаштуємо, залишаться на стадіоні і надалі, тому можна буде вести прямі ефіри з інших змагань, які тут проводитимуть.

– Які організації проводять роботи на стадіоні?

– Це організації “Креатор-буд”, “Добробуд” та “Тернопільбуд”, які на сьогодні проводять ці важкі роботи і дуже нам допомагають.

– Чи можна запевнити вболівальників, що телетрансляція відбудеться?

– Так, звісно. Трансляція матчу “Нива” – “Миколаїв” вже включена у сітку каналу “Футбол”, тому інших варіантів у нас немає. Інша справа, що на підготовку до трансляції витрачається чимало матеріалів, постійного чогось не вистачає.

– У яку суму обійдуться клубу ці роботи?

– Порахувавши всі витрати, ми визначили, що клуб витратить приблизно 100-120 тисяч гривень. Можливо, частину витрат візьме на себе комунальне підпрємство “Тернопільський міський стадіон”, але зараз всі кошти витрачаємо лише ми.

Нагадаємо, матч між “Нивою” і “Миколаєвом” відбудеться у п’ятницю, 19 липня. Зустріч розпочнеться о 18:00.

 sports.te.ua

Коментарі вимкнені.