Чим хизуються тернопільські митники

На Тернопільській митниці завівся собака. Тварину придбали для кращого розслідування нелегальних ввезень. Собаку залучають до роботи й інші правоохоронні органи. Завдяки старанням пса, повідомили митники, порушили вже не одну кримінальну справу. Ще одним досягненням тернопільських митників є зменшення різниці в нарахуваннях між експортом та імпортом.

Микола Харкавий, начальник Тернопільської митниці: «Завжди говорили про те, що Тернопільська область є імпортоорієнтованою областю, тобто завозить більше товару. Якщо ви бачите по тих цифрах, про які я зараз говорю, в нас відсоток різниці між експортом та імпортом не такий уже й великий».

За 4,5 місяці цього року Тернопільська митниця перерахувала до обласного бюджету на 25% більше, ніж за аналогічний період минулого. Керівництво структури вважає такий результат досить хорошим. За цей же час оформили на 34 протоколи більше, ніж у січні-травні 2011-го. Крім того, сьогодні місцева митниця виконує план середньоденних надходжень на 159%.

За словами Миколи Харкавого, регулярно працівники Тернопільської митниці проходять навчання з підвищення кваліфікації. Службовцям, які залучені до митного контролю, викладають англійську мову – це спеціальна вимога до чемпіонату «Євро-2012», – повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.