На святі від С.Надала цукерки танцювали, а дітям роздавали “патріотичні” солодощі (фото, відео)

19 грудня маленькі тернопляни мали нагоду побачити святого Миколая у виставі, яку щороку організовують в ПК “Березіль” при підтримці міського голови. Незважаючи на пронумеровані запрошення, батьки займали місця в залі так, як їм було зручно, не брали дітей на коліна, тому зал був заповнений ущент, а деяким родичам довелося споглядати дійство стоячи. 

Сюжет казки був схожим до того, який тут показують щороку: ангелята споглядають життя двох сиріт і просять в Миколая не залишати дітей наодинці з бідою. Молодший братик піддається впливу поганих друзів, але згодом розуміє, що окрім родичів, йому не допоможе ніхто.

Вистава “приправлена” піснями та танцями: від балету, до брейк-денсу.

Вікова категорія артистів теж дуже різна: були і зовсім маленькі “звірята”, а найстарші серед усіх – дідусь головних героїв та, безумовно, Миколай.

Декорації на сцені часто змінювалися, а великий екран транслював ілюстрації до танців та діалогів артистів.

Та найбільше маленьким глядачам сподобалися мильні бульбашки, які під час деяких номерів випускали на сцену зі спеціальних приборів по обидва боки сцени. Бульбашки підіймалися догори та залітали у залу. Діти з перших рядів радісно їх ловили, їхні бабусі – лише відмахувалися від веселкових, прозорих кульок.

Також потішив танець подарунків від Миколая: спочатку на сцену повибігали діти у костюмах цукерок, а згодом вони продовжили танець прямісінько у залі, біля глядачів. Несподіванкою стали і феєрверки, які запалали на сцені наприкінці вистави.

Після вистави, у холі ПК “Березіль, кожна дитина, яка мала запрошення від міського голови, змогла обміняти його на святковий подарунок – набір солодощів ТМ “Roshen”. Нагадаємо, в зв’язку з політичною ситуацією в країні, прихильники Євромайдану закликають бойкотувати товаровиробників, які маю причетність до Партії регіонів. Зокрема, не купувати солодощів “АВК”, а, як альтернативу, вживати солодку продукцію ТМ “Roshen”. Очевидно, міська рада Тернополя також долучилася до бойкоту.

Архангел Михаїл і ангели-охоронці

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “На святі від С.Надала цукерки танцювали, а дітям роздавали “патріотичні” солодощі (фото, відео)

  • 10:25 | 21.12.2013 о 10:25
    Permalink

    НАРОД! Свято було просто -СУПЕР! Виявляється можна зробити , коли захотіти. Тому пропоную: робити меншу кількість таких заходів – але за рахунок підвищення їх “професійної якості”,так як для заходу такого рівня потрібно витратити цілу купу часу , та багато зусиль. Дуже дякуємо організаторам.
    Малеча просто – в захваті.
    Так тримати!

Коментарі вимкнені.