Немовля-рекордсмен – у Тернополі (відео)

У Тернополі народився хлопчик, вагою 6 кг 800 грам. Це перший випадок у перинатальному центрі. В сім’ї новонароджений – 13-та дитина. 

Вже з перших днів цей новонароджений став знаменитістю серед працівників перинатального центру. Хлопчик вагою в 6 кілограмів та 800 грамів народився 17 грудня, близько 13-ї години. Малюк – вже 13-та дитина у сім’ї із Шумщини. Мати хлопчика розповідає, у свій час її поява на світ також стала дивом.

ТЕТЯНА ЮРЧУК, мама хлопчика:

«Мама завагітніла, мамі сказали, що буде два трупи, один – то точно. І пропонували, щоб, ну як… вбити дитину, так, кажуть, різними методами, що вона не виживе. В мене мама сказала – проти, я не буду вбивати дитину, щоб врятувати своє життя. Важко мамі було, ноги їй відняло. Але, слава Богу, ще мама жива, і ще дочекалася вже від мене, то тринадцятий  онучок в неї».

Хоч пологи і були важкими, але, запевняє Тетяна Юрчук, дитина є найкращою нагородою за всі страждання. Зараз і мама, і хлопчик почувають себе добре. В перинатальному центрі розповідають, такий випадок у них – вперше.     

ВАЛЕНТИНА ЯКИМЧУК, заступник головного лікаря обласного перинатального центру «Мати і дитина»:

«Були різні в нас вже – і 5 з половиною, і 6 кілограм. А така дитина народилася вперше. Дитину ми будемо переводити ще на до обстеження в обласну дитячу лікарню».

ІНТБ

Коментарі вимкнені.