На Тернопіллі перевіряють паспорти та автомобілі з молодими людьми (відео)

7 травня на брифінгу, голова ТОДА Олег Сиротюк та керівники силових відомств говорили про те, як они діятимуть в області, щоб недопустити провокацій і забезпечити громадський порядку під час проведення заходів, приурочених Дню пам’яті загиблих у Другій Світовій війні.

– Хочу звернутися до тернополян, мешканців області, гостей, з розумінням поставитися, що в час 8-9 травня буде відбуватися посилений паспортний контроль, а також контроль транспортних засобів на тих блок-постах, які розміщені на території області. Це робиться з метою безпеки, попередження будь-яких випадків, які можуть нести загрозу для життя і здоров’я мешканців області та гостей області. Тому такі от заходи нетрадиційні для мирного часу вживаються, – сказав Олег Сиротюк.

Начальник УМВС України в області Василь Облещук запевнив, що міліція оперативно реагує на всі звернення мешканців щодо підозрілих осіб.

– Крім того, що стоять блок-пости, ведемо реєстрацію транспорту – хто в’їжджав, хто виїжджав. Особливу увагу звертаємо, де в салонах є молоді люди і робимо огляд машини. Це тимчасова незручність, але громадяни з розумінням відносяться, – сказав керівник міліції.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “На Тернопіллі перевіряють паспорти та автомобілі з молодими людьми (відео)

  • 01:06 | 8.05.2014 о 01:06
    Permalink

    Идиоты! Другого слова подобрать очень трудно. Кому вы вообще теперь раскорячились? Под своими кроватями ещё внимательно посмотрите, может и там кляти моцкали спрятались? Москали уже положили на ЗУ большой и толстый, запомните и успокойтесь – москалям Крыма и ЮВ пока достаточно будет.

Коментарі вимкнені.