На Тернопільщині жахливою смертю загинув батько трьох дітей (відео)

 В селі Денисів, Козівського району, фельдшер знайшла мертвим місцевого 43-річного мешканця. Вбивцею чоловіка виявився 27-річний тернополянин, батько трьох дітей і турботливий, працелюбний господар. Так про нього відгукуються сусіди. Що стало причиною того, що молодик пішов на страшний злочин, дивіться далі.

Один із мешканців Тернополя з метою помсти за свого дядька замовив таксі. Взявши із собою кухонний ніж, виїхав у с. Денисів, Козівського району, де, увійшовши до одного з господарств під час сварки, яка переросла у бійку, наніс чимало ножових поранень тілу чоловіка, який образив дядька. Напередодні його родич у Тернополі при розпиванні спиртного познайомився із потерпілим, який і запросив його в село Денисів. Під час гуляння забрав у свого гостя цінні речі, одяг. Потім дав йому старе лахміття і вигнав з дому. Про інцидент чоловік розповів своєму 27-річному племіннику, який вирішив помститися кривднику.

ІГОР СТЕГНОВИЧ, начальник сектору розкриття злочинів проти особи УКР УМВС України в області:

«Під час словесної сварки, яка переросла у бійку, спричинив множинні ножові поранення, у різні частини тіла, чоловіку, який образив цього родича.»

Після скоєння злочину сів у таксі і приїхав в Тернопіль. Він намагався приховати сліди злочину – помив ножа, одяг. Проте зробити йому це не вдалося. Зараз триває досудове слідство. Підозрюваний на даний час арештований.

ІНТБ

Коментарі вимкнені.