На Тернопільщині висвятили нового диякона для греко-католицької церкви

IMG 1752

У неділю Всіх святих, 3 червня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулися дияконські свячення випускника Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого Ярослава Сенюка. Чин рукоположення виконав Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій (Семенюк) під час Архиєрейської Літургії в Соборі Зарваницької Матері Божої.

Йому співслужили ректор Марійського духовного центру о.-мітрат Володимир Фірман та адміністратор МДЦ Зарваниця о. Ігор Засійбіда. Про це повідомляє сайт духовного центру.

«Дорогі мої, до Неба провадить дорога Божих Заповідей, дорога Євангельських блаженств, праці, молитви і терпіння. Так, ця дорога тяжка, але для вічного щастя треба бути готовим – усе перетерпіти!» – звернувся до вірних Митрополит Василій.

IMG 1729

Архиєпископ Василій цього дня заніс свої молитви за родичів Героїв Небесної Сотні, які взяли участь у Богослужінні з нагоди Всеукраїнської прощі до Зарваниці родин полеглих Героїв. Владика привітав кожного, підтримав добрим словом та від імені української нації подякував за жертву, яку здійснили Герої задля кращого майбутнього України.

Відтак у каплиці св. Юрія Переможця відбулася заупокійна Панахида за душами загиблих Героїв Небесної Сотні.

IMG 1721zx2zx1

прес-служба архиєпархії

Коментарі вимкнені.