Найкраще, щоб сам виконком зупинив своє рішення, — Петро Ландяк про підняття вартості проїзду в Тернополі

Від сьогодні, 1 листопада, проїзд у громадському транспорті Тернополя суттєво подорожчав. У тролейбусі замість 3 грн відтепер треба платити 5 гривень — для тих, хто має «Картку тернополянина», 6 гривень — при сплаті неперсоніфікованим електронним проїзним квитком або безконтактною банківською карткою та 8 гривень –  при готівковому розрахунку. У маршрутках – 6, 7 та 9 гривень відповідно.

Однак, депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк вважає, що виконавчий комітет Тернопільської міської ради повинен скасувати своє рішення щодо подорожчання проїзду.

  • Прочитавши коментарі посадовців міської ради стосовно потреби підняття вартості проїзду в громадському транспорті, не побачив підстав для такого значного підвищення тарифів, — аргументує свою позицію Петро Ландяк. — Проста математика індексів зростання вартості пального і заробітної плати показує максимальну величину тарифів: в межах 6-7 гривень. Сьогодні (31 жовтня – ред.) я заніс звернення в міську раду з метою отримання розрахунків тарифів. Які мої висновки? Найкраще, щоб сам виконком, який прийняв тарифи в розмірі 8 і 9 грн., зупинив своє рішення. Якщо цього не станеться – своє слово мають сказати депутати.

Коментарі вимкнені.