“Нам потрібно включати розум”, – оргкомітет Євромайдану в Тернополі згортає наметове містечко і озвучує план дій

“Нам потрібно включати розум”, – кілька разів повторив зі сцени молодіжний мер Любомир Шимків. 29 листопада він оголосив план дій Тернопільського Євромайдану.

– Якщо ви почнете організовуватися на місцях в студентські організації, якщо ви матимете ідею, якщо буде багато лідерів на місцях, тоді через п’ять років ми не будемо підконтрольні нікому. Я ніколи не поїду за кордон. Я буду працювати тут. Я не буду робити це необдуманими рішеннями, лозунгами, які нічого не несуть. У нас не буде нації, якшо ми вчитимемо лише англійську мову і програмування, аби їхати в Америку чи в Китай. Бо тоді на нашу землю приїдуть китайці. Перспективу ми маємо собі зробити самі. Навіть якби вчора підписали асоціацію – то нічого б не змінилися. Такого не буде, щоб зникла корупція і всі перестали смітити на вулицях. То довгий шлях. Ви сюди прийшли безкоштовно, бо “наїхали” на вашу мрію. В цьому й ваша сила.

Йому кричали: “Молодець, побільше б таких!”

Оргкомітет закликав студентів починати з себе і міняти себе. І не розчаровуватися.

Основний план Євромайдану в Тернополі такий:

1. Організаційний комітет Євромайдану в Тернополі оголошує загальну мобілізацію учасників у ‪‎Київ‬. До кінця 29 листопада на Театральній площі складатимуть списки тих, хто бажає їхати до Києва.

2. Наметове містечко у Тернополі припиняє свою діяльність, проте надалі буде вестись робота організаційного комітету, який переформатовується у громадський рух.

3. Створення дієвих Страйкових комітетів по своїх ВУЗах, від яких залежить подальший розвиток процесу трансформування України.

-1 thoughts on ““Нам потрібно включати розум”, – оргкомітет Євромайдану в Тернополі згортає наметове містечко і озвучує план дій

  • 19:39 | 29.11.2013 о 19:39
    Permalink

    Молодці студенти, молодець Шимків. Хоч ви вийшли на протест. Старічки по хатах сидять. Мартинчук щось бачу в фейсбуці написав. Цікаво де він ліпший протест організува. Патякало пристаріле 🙂

Коментарі вимкнені.