Чи бути схожим на Дракона у Новорічну ніч

Наближається чарівна Новорічна ніч. Потрохи починають закрадатися думки, що одягти, що дарувати та взагалі – як зустріти рік Дракона.

Завдання модницям полегшує нинішній символ наступаючого року – Дракон. Луска дивовижного східного звіра мерехтить і переливається, граючи на світлі. Можливо, тому він і сам живить пристрасть до блиску і сяйва, вітає чорні, золоті (жовті) кольори та їх поєднання. Він також не відмовиться від червоних, зелених відтінків, але присутність чорних аксесуарів все одно необхідно. Багато блиску, світла, іскор і коштовностей, підказує Дракон.

Не забувайте про золото: в нарядах, аксесуарах, прикрасах. Грайте з оксамитом. Жовті і золоті кольори чудово поєднуються з чорним.

Що стосується фасонів, рік Дракона бажано зустрічати в сукнях з розкішними вирізами, оголювати спину і відкривати плечі. Відмінний варіант плаття на одній лямці, зав’язках навколо шиї або стрічках, що перехрещуються на спині.

І подбайте про манікюр, макіяж та зачіску. Дракон вимагає досконалості у всьому і буде прискіпливий до вашого вигляду. Лак для нігтів червоного або чорного кольору ще один вдалий варіант внести потрібний елемент в образ. Макіяж: помада, рум’яна і тіні для повік повинні бути в червоних тонах. Прикрасьте зачіску великими локонами, додайте різнокольорові пасми. Не соромтеся карнавальної розкоші, яскравих фарб і багатства, повелителем яких виступає мудрий Дракон!

Коментарі вимкнені.