Школярі писатимуть легенди про Тернопіль

У Тернополі розшукують маленьких авторів. 1 грудня стартував загальноміський конкурс на кращі прозові твори для дітей у жанрах легенди, міфу і переказу «Тернопілля – край легенд». Участь у конкурсі можуть брати школярі віком від 9 до 17 років.

Переможців визначатимуть у трьох вікових категоріях у номінаціях: легенда, міф, переказ спогадів про Тернопіль. Твори мають бути українською мовою, оригінальними, не повторювати вже існуючі і щоб раніше про них ніхто не чув. Оповіді повинні базуватися на історичній події, спогадах про Тернопіль або розповідях про відомих людей. Усі твори мають стосуватися міста. Оцінюватиме роботи журі, до складу якого входять краєзнавці, письменники та журналісти. Найкращі прозові твори ввійдуть до книжки, пише ІНТБ.

Василь Ванчура, видавець: «Діти хочуть читати книжку, діти хочуть спілкуватися, діти хочуть купити книжку, – я вам кажу чесно. Друге – ми обов’язково хочемо до «Джура-фесту» ту книжечку видати».

Леонід Бицюра, віце-мер з гуманітарних питань: «Легенди і міфи – це більш художній погляд на те, що було покладено в основу заснування нашого міста, розвитку нашого міста. Ми би хотіли розвинути в дітях почуття творчого бачення історичного розвитку нашого міста».

Твори прийматимуть до 20 березня 2012 року в управлінні освіти і науки міської ради, що на бульварі Шевченка, 1, кабінет методистів.

Коментарі вимкнені.