Добра справа для маленьких тернополян

1 листопада в тернопільській бібліотеці № 2 для дітей відбулася презентація дитячої книжечки «Легенди Тернополя». У виданні школярі, їх батьки чи просто зацікавлені читачі зможуть дізнатися про історію рідного міста, часи, коли був створений Тернопіль, як відбувалось його становлення, походження назви міста, оборону його від загарбників та багато, багато іншого.

До співпраці з видавництвом «Джура», яке і упорядкувало видання, був запрошений тернопільський художник Андрій Чернець, – він створив яскраві, красиві малюнки, відтворивши в них історію міста. Книжечка добре проілюстрована і тому, за словами організаторів презентації, буде цікава дітям.

Доброю справою назвала директор ІНФОТУРЦЕНТРу Лариса Римар видання збірки «Легенди Тернополя» та  ініціативи дирекції тернопільської бібліотеки № 2 розвивати дух краєзнавства у маленьких тернополян.

«Навколо історії походження та життя нашого міста, та й кожного населеного пункту Тернопілля,  ходить чимало легенд. Вони надзвичайно цікаві, нерідко суперечливі, але водночас  дають можливість зрозуміти, як багато ще потрібно нам, сучасникам,  вивчити та дослідити. До прикладу, чого варті розповіді про тернопільські підземелля, які за легендами йдуть від замку в усі куточки старого Тернополя», – каже Лариса Римар.

Як повідомила  директор ІНФОТУРЦЕНТРу в скорому часі  в приміщенні бібліотеки  для дітей буде облаштований туристичний стенд, аби маленькі тернопільські читачі мали змогу читати більше про рідний край та  ставали активними мандрівниками у майбутньому.

Коментарі вимкнені.