Міська рада видає грошову компенсацію

Відповідно до Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, затвердженого постановою КМ України від 17.06.2004р. № 785, грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки виплачується інвалідам війни та інвалідам, зазначеним у ст. 6-2 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань» за місцем їх обліку через два роки після звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації, якщо вони протягом цих двох років не одержували безоплатної санаторно-курортної путівки, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань.

Грошова компенсація інвалідам війни виплачується у таких розмірах:

  • інвалідам І і ІІ групи – 100 відсотків середньої вартості путівки;
  • інвалідам ІІІ групи – 75 відсотків середньої вартості путівки.

 

Відповідно до Порядку виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування, затвердженого постановою КМ України від 07.02.2007р. № 150, грошова компенсація за путівку виплачується інвалідам (загального захворювання, з дитинства), якщо вони протягом попередніх трьох календарних років не одержували безоплатної санаторно-курортної путівки (не рахуючи рік, коли інвалід звернувся за нею).

Підставою для виплати грошової компенсації за путівку є такі документи:

  • заява інваліда про виплату компенсації;
  • медична довідка за формою 070-0 щодо необхідності забезпечення санаторно-курортним лікуванням;
  • посвідчення інваліда.

 

Грошова компенсація за путівку та за самостійне лікування виплачується у таких розмірах: інвалідам І і ІІ гр. – 75 відсотків, інвалідам ІІІ гр. – 50 відсотків розміру середньої вартості санаторно-курортної путівки.

Відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 16.02.2011р. № 55 середня вартість санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування в межах обсягу бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» становить 300 грн.

Для виплати компенсації замість санаторно-курортної путівки інвалідам, необхідно звернутись за місцем їх обліку в управління соціальної політики Тернопільської міської ради (вул. Лисенка, 8, каб. № 27, тел. 22-04-37).

 

-1 thoughts on “Міська рада видає грошову компенсацію

Коментарі вимкнені.