«Тернопільський міський ринок» зменшиться на третину

Виконавчий комітет прийняв рішення про надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,8 га за адресою вул. М. Шептицького та Живова КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення», – повідомляє газета “Номер один”.

Цим самим виконавчий комітет визнав рішення «Про впорядкування та використання приринкової території» як таким, що втратило чинність. Даним рішенням з 1999 року було передбачено надання «Тернопільському міському ринку» ЛТД прилеглої території для облаштування місць для торгуючих. Місця для торгівлі були надані, але несанкціонована торгівля процвітала й надалі, – пояснює заступник начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Богдан Ясеновський. У зв’язку з цим міською радою було прийнято рішення про виділення додаткової земельної ділянки для організації торгівлі для підприємців, які й досі залишаються на дорозі. Як повідомляють у міській раді, під час прийняття рішення виконавчий комітет керувався Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та зверненням управління муніципальної поліції міської ради.
Нагадаємо, «Тернопільський міський ринок» ЛТД займає територію площею 2,3 га. Передана КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» земельна ділянка становить третю частину орендованої ринком території.

 

-1 thoughts on “«Тернопільський міський ринок» зменшиться на третину

  • 09:06 | 1.09.2011 о 09:06
    Permalink

    А тепер скажіть що вони мудрі? Місця і так бракує для нормальної торгівлі а тут раз і ще відрізали….якщо не можеш подолати якогось стихійного явища то його потрібно очолити і брати податки. Але вони настільки голодні до землі і до грошей в свою кишеню що не завдають на думку ні людей які там працюють ні на інтереси громади! Зрозуміло що вони будуть робити з тою землею в ласому районі заженуть її в КП, а потім віддадуть кому треба в оренду, там дозвіл міськради вже не потрібний і так Хтось отримає 0,8Га під забудову чи під щось інше в гарому районі. Це схема…..

Коментарі вимкнені.