Тернополян будуть випробовувати в екстремальних польових умовах

З 02 по 06 липня вже традиційно на Тернопільщині пройде молодіжний вишкільний табір «Лисоня», організований з ініціативи Тернопільської обласної організації «Молодіжний націоналістичний конгрес».

«Лисоня» – це один із найперших вишкільних таборів, що був започаткований МНК, ще наприкінці 90-тих років. Тобі його ініціатором був уродженець села Саранчуки ( Бережанщина), світлої пам’яті Іван Гавдида, якого МНКівці з гордістю називають «хрещеним батьком» Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

За свою довгу історію, табір не раз змінював дислокацію і мандрував усією Тернопільською областю. Цьогоріч, він зупинився на Зборівщині, поблизу села Бліх. Назва табору походить від назви Подільської воєнної округи УПА-Захід «Лисоня» та носить ім’я командира даної округи Омеляна Польового.

Під час табору учасники зможуть не просто випробувати себе в екстремальних польових умовах, почерпнути для себе нові і захоплюючі сторінки історії, але і зустріти нових друзів та весело і з користю для себе провести літні канікули.

Програма табору досить цікава та змістовна і завершиться святкуванням народного свята Купала, яке майстерно проведуть члени організації «Молода Просвіта», що долучилися до організації табору.

Коментарі вимкнені.