За тепло у квартирах тернополян тепер відповідатиме Йосип Куртяк

1 серпня 2011 року міський голова Сергій Надал представив трудовому колективу КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” нового директора Йосипа Володимировича Куртяка. Василь Штопко, який досі керував теплокомуненерго, залишається працювати на підприємстві заступником з виробничих питань. Причина – закінчення контракту, за яким він працював.

Йосип Володимирович Куртяк (1954 р.н.) після реформування теплокомуненерго на початках Незалежності працював заступником директора по виробництву Тернопільського міського підприємства «Тепломережі». З 1993 року був головним інженером в «Тернопільоблтеплокомуненерго». З 2008 року уже займав посаду в.о директора цього підприємства.

Загалом Йосип Куртяк має понад 30 років досвіду в сфері енергетики

Людина з таким досвідом принесе чимало користі підприємству, яке потрібно піднімати, наголосив під час офіційного привітання Сергій Надал. Міський голова також подякував екс-директору Василю Штопку за багаторічну працю та відданість своїй роботі. Спільним завданням нового і колишнього директора залишається ефективна робота «Тернопільміськтеплокомуненерго», зазначив міський голова. Сергій Надал привітав нового керівника підприємства та побажав йому здоров’я, наснаги та успіхів у подальшій роботі.

 

Коментарі вимкнені.