ОПОРА перевіряє тернопільських «УДАРівців»

Після публікацій у «Погляді» про можливе балотування Валентина Наливайченка у списку «УДАРу», інші сайти розпочали своє розслідування щодо «ударвіських» мажоритарщиків на Тернопільщині.
ОПОРА звернулася за коментарями як до прес-служби Валентина Наливайченка, так і до «УДАРу». І хоча підтвердження такого політичного кроку не отримали, проте й не отримали спростування. Прес-секретар можливого кандидата послалася на відпустку, а керівник обласної організації «УДАР» Ігор Побер порекомендував дочекатися заяви самого Наливайченка.
Ще одним свідченням на користь припинення агітаційної кампанії Наливайченка на Тернопільщині є те, що в середу, 25 липня, місцеві друковані тижневики вийшли без рекламних матеріалів про кандидата. Це вперше за останній період ОПОРА фіксує відсутність матеріалів у друкованих ЗМІ про діяльність Валентина Наливайченка на окрузі чи його заяв стосовно тих чи інших суспільно-політичних подій. Між іншим, серед опублікованих у пресі соціологічних рейтингів, які визначають довіру населення до кандидата, ім’я Наливайченка не значиться в переліку кандидатів Зборівського округу.
Нагадаємо, що Валентин Наливайченко чи не найраніше з інших ймовірних кандидатів розпочав працю на 165-у окрузі на Тернопільщині. Кандидат не лише часто відвідував населені пункти округу, але й в кінці червня його командою було організовано перші в Україні «праймеріз», на яких Наливайченко здобув перемогу. Відмова кандидата балотуватися по даному округу однозначно збільшить інтригу та конкуренцію серед інших претендентів на виборах, і водночас позбавить Тернопільщину одного з найактивніших кандидатів, які обрали цей регіон для балотування.

-1 thoughts on “ОПОРА перевіряє тернопільських «УДАРівців»

  • 21:27 | 25.07.2012 о 21:27
    Permalink

    Вчасно зняли Наливайченка з пергонів його погоничі. Адже люди довірилися йому і його команді з надією про обрання порядного кандидата. У яку ціну цікаво обійшлася його можлива зрада виборців? Кому ще вірити, отим натовпам кандидатів, які будуть представояти своїх ляльководів у Верховній Зраді? Зганьбився начисто! Прокиньтеся.

Коментарі вимкнені.