Побер і Барна впевнені у перемозі Порошенка вже у першому турі

Виборчий Штаб Петра Порошенка на Тернопільщині очолить народний депутат від «УДАРу» Ігор Побер, керівником виборчої кампанії буде депутат Тернопільської облради Степан Барна. Про це вони заявили на прес-конференції, що відбулась 07 квітня у тернопільському прес-клубі.

«Ми впевнені, а соціологія це підтверджує, що в тернопільській області Петро Порошенко набере щонайменше 70% підтримки. Відтак отримає перемогу вже у першому турі,- заявив Степан Барна.

За словами  Ігоря Побера, політичні сили працюватимуть на паритетних засадах.

“Ще рік тому Віталій Кличко говорив про потребу висунення на президентських виборах єдиного кандидата від опозиції, того, хто на момент старту виборчої кампанії матиме найвищий рейтинг, – наголосив Побер. – Оскільки Петро Порошенко сьогодні лідирує, демократичні сили повинні об’єднатися навколо цієї кандидатури і спільно докласти всіх зусиль, аби перемогу здобув Порошенко.”

Також політики заявили про висунення кандидатів на посаду міських голів Монастириської, Зборова, Збаража і Кременця.

-1 thoughts on “Побер і Барна впевнені у перемозі Порошенка вже у першому турі

 • 17:52 | 7.04.2014 о 17:52
  Permalink

  Добре, шо хоч їм вистачило розуму разом йти. а то та відьма би задавила по окремості Порошенка і Кличка

  • 19:13 | 7.04.2014 о 19:13
   Permalink

   Чим той магнат всіх причарував,що всі так люблять солодке??? На Майдан виходили проти брехні,корупції… і олігархів. А тепер бігом ставимо одного з них ??? Невже ми всі забули як він починав в СДПУо(коли це було при владі) а потім в скількох партіях він був??? (бо мені в селі не видно було). А він часом не був в уряді кровосісі ? чи я щось пропустив ? Мені здається(це моя особиста думка)що з жіночого племені ще така Богословська-що скаче з партії в партію як відьма(а чого як?) Просто вони (обоє) свого часу поставили на ту що треба карту і не прогадали (уявімо що б було з богохульскою як би вона вчасно не вийшла б з пр:). Я нічого проти Петі не маю просто за “державу обидно”.

 • 21:54 | 7.04.2014 о 21:54
  Permalink

  З цими двома “політиками” Порошенку в Тернополі нічого не світить. Можна зняти комедію про тупак і тупіший!

 • 22:07 | 7.04.2014 о 22:07
  Permalink

  Там де Барна – жди провалу. Як взнають що вибори провидить Степко Барна то Порошенко програє точно. Всьо понятно.

 • 23:16 | 7.04.2014 о 23:16
  Permalink

  70% у Nернополі-перемога у 1 турі! оце посміявся! навыть не знаю, хто сильныший математик-Побер чи Барна?

 • 23:18 | 7.04.2014 о 23:18
  Permalink

  Він дуже хитрий і йде в політику тільки тому бо його шоколад не купує росія тому він хоче знайти інші ринки збуту і так йому наср. на Україну… в Мене багато випусників які влаштоваувались на роботу на конф. фабрику і потім були звільні або ж самі звільнались тому що підставляють з усіх сторін щоб не заплатити повну зарплату!
  Дивна річ все-таки ці соціологічні опитування. Маєш великі гроші забашляв і ти вже перший в рейтингу. Порошенко в порівнянні з Януковичом звичайно виглядає краще: розумніший, проєвропейський, успішний бізнесмен, не сидів в тюрмі і т.д. Але тим не менше люди добрі це ж олігарх. Це все одно що висувати Фірташа, Ахметова, Коломойського, Таруту. Порошенко хоч в економіці і політиці розуміється і в цьому плані достойний кандидат, але не стане він наводити порядок в державі з тих питань що найбільше турбують людей, не усунить він олігархів від розкрадання бюджетних коштів і інших корупційних схем. Це в першу чергу кандидат який іде в політику щоб захистити і примножити свій бізнес. В цьому плані він навіть гірший як Кличко. В Кличка немає ні знань ні досвіду роботи тому він правильно зробив що не подавав свою кандидатуру. Про таких кандидатів як Добкін, Царьов, Симоненко не буду навіть казати це агенти російський спецслужб і вони будуть відстоювати інтереси сусідньої держави. Тимошенко також не хороший варіант. Вона хоч і більше здатна навести порядок в державі з олігархами ніж Порошенко, але українцям толку з того якщо вона в них забере а собі візьме. Українці, дуже вас прошу розберіться з кандидатами, виберіть дійсно достойного, не продавайтеся так як на минулих виборах за Януковича, бо це як бачимо може закінчитись плачевно в тому числі і війною.

 • 00:19 | 8.04.2014 о 00:19
  Permalink

  НУ ШО ТУТ СКАЖЕШ-СЛОН І МОСЬКА-ЩЕ ПІВТОРАКА ВІЗМІТЬ І ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ НАШОІ ЕЛІТИ!!!!!!!!!!!!

 • 00:36 | 9.04.2014 о 00:36
  Permalink

  А стьопа барна то криса ше та, кожного року той самий девіз Новий Рік- нова партія, скільки їх вже було …… І про Півторака влучно сказано шо малий шо старий в комплект піде…..Стьопа кінчай бухати в по всяких Файних і Бункермузах….

Коментарі вимкнені.