Побиті у Тернополі “свободівці” хочуть добитися покарання для правоохоронців

Активісти “Свободи”, які побилися з міліціонерами біля Вічного вогню у Тернополі, планують добитися покарання для правоохоронців.

Після того як затриманих депутатів випустили з міліції, вони пішли знімати побої. Найбільше дісталося депутату облради Роману Навроцькому.

Він стверджує, що має відкриті рани на руках, синці на шиї та травмований ніс.

“Мене одним з перших винесли з парку, так що я навіть не знав, чим воно завершилося. Накинулося на мене чоловік вісім. Надягли кайданки і почали душити так, що я втратив свідомість. Поки несли в автозак, то ще били, щоб не опирався. Але я і так нічого робити не міг, тому що вирубаний повністю був. Тепер відчуваю, що ніс дуже болить”, – розповів Навроцький.

За словами депутата, в автозаку у міліцію привезли більше 10 людей. У них взяли пояснення і відпустили.

“Зі мною пішов до медиків депутат міськради Олег Шумило. Хоч на вигляд і не побитий, але почувається зле – відчув проблеми з серцем”, – зазначив Навроцький.

В міліції зазначають, що не застосовували спецзасобів під час подій біля Вічного вогню. Правоохоронці звітують, що в цей день правопорядок у Парку слави, де проходили урочисті заходи, охороняло більше 350 людей, зокрема, бійці спецпідрозділів “Беркут” та “Грифон”.

Близько полудня міліція побилася з націоналістами, які хотіли зупинити колону комуністів під червоними прапорами, – пише Газета.

Коментарі вимкнені.