У Петриках сільська рада серйозно нашкодила

Як правило, у сільських радах кількість штатних працівників невелика. Тому суттєві порушення з оплати праці швидко кидаються у вічі.

Цю істину, зокрема, підтвердила ревізія Петриківського сільського бюджету. Загалом інспекторами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 247 тис. грн. З них 232 тис. грн стосуються оплати праці!

Так, ревізією встановлено завищення протягом 2005-2011 років витрат на оплату праці внаслідок незаконного нарахування та виплати надбавок за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи на суму майже 98 тис. гривень. Ці надбавки виплачено:

– сільському голові без відповідних рішень сесії сільської ради, що є порушенням п. 4  постанови Кабінету Міністрів України «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» від 13.12.1999 №2288 та п. 6 постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 №268;

– працівникам апарату сільської ради без відповідних розпоряджень  сільського голови, чим порушено підпункт 1 «в» п.2 вже згаданої вище постанови.

Ще майже 73 тис. грн пов’язані з іншими порушеннями оплати праці.

Усе це стало причиною того. що до державних цільових фондів зайво перераховано близько 62 тис. грн.

На цьому фоні оплата завищеної вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму 15 тис. грн, виглядає дещо скромним порушенням.

За наслідками ревізії складено два протоколи про адміністративні правопорушення. Її матеріали передано в правоохоронні органи, – повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області.

-1 thoughts on “У Петриках сільська рада серйозно нашкодила

Коментарі вимкнені.