Побиття та чорний піар – цікаві факти політичного беззаконня на Тернопільщині(фото)

Політики – народ, який просинається тільки перед виборами. Проте, у цей час, вони постійно потрапляють у скандал із незаконною агітацією чи навіть побиттям.

«Рвали і метали»

Порізали палатки «Партії Регіонів» – те, що відбувалося у вересні в обласному центрі. Як розповідали агітатори цієї партії, що невідомий порізав агітаційний намет ПР у  Тернополі, після чого зник з місця події. Через декілька годин двоє невідомих спробували демонтувати намет цієї ж партії на зупинці по вул. Мазепи. Це класифікуємо, як перешкоджання ведення передвиборчої агітації.

«Велика різниця»

Протягом 8-9 вересня у поштові скриньки тернополян надійшли агітаційні матеріали, ніби-то від кандидата по ОВК №163 Михайла Ратушняка. Вони були сформовані у стилі «чорний піар», де питали «Місцевий чи заїжджий?», даючи для порівняння, коректно скажемо, не найкращу фотку діючого голови Тернопільської обласної ради. Сам кандидат Михайло Ратушняк віднікується, що такі листівки його рук справа.

«Рильце у пушку»

На Театральному майдані свої передвиборчі листівки і газети роздавали представники  кандидата у народні депутати по ОВК № 164 (м.Збараж) Василя Фіялки «Рух за визволення».

Дані агітаційні матеріали розповсюджуються у вигляді «чорний піар» проти конкурента і кандидата Володимира Клименка. У газетах на першій шпальті зазначено: «Не дамо банкіру-комсомольцю Вові “Луганському” обікрасти Тернопільщину». Очевидно, що мова іде про Володимира Клименка, який очолює “Укрінбанк” та родом з Луганська.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Битий небитого несе»

Варто назвати – побиття кандидата Ігоря Соболя від партії «НУНС». Можна класифікувати, як перешкоджання веденню передвиборчої агітації. Більше таких скандальних бійок за участю кандидатів у депутати на не зафіксовано.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про інші випадки – як горіла газета,  а також про маршрутки із політичними кольорами, будуть згодом.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.