Податкова надала офіційний коментар до публікації “У боротьбі з опозицією влада знищує бізнес у Тернополі” на “Погляді”

 Тернопільськоа ОДПІ надала офіційний коментар щодо фактів, висвітлених у публікації «У боротьбі з опозицією влада знищує бізнес у Тернополі» на нашому сайті.

 

Тернопільською об’єднаною ДПІ на ТОВ «З» в результаті проведених контрольно-перевірочних заходів встановлено факти взаємовідносин товариства з суб’єктами господарської діяльності з ознаками фіктивності. В ході проведення перевірки, товариством не представлено докумети, які б підтведжували реальність проведення господарських операцій, що відображені в бухгалтерському та податковому обліку підприємства. Відтак не підтверджено формування валових витрат та податкового кредиту з податку на додану вартість, що стало підставою для донарахування значних сум до Державного бюджету України.

У червні цього року слідчим відділом ДПC у Тернопільській області за матеріалами сектору з особливо важливих справ УПМ ДПС у Тернопільській області порушено кримінальну справу стосовно головного бухгалтера товариства за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України(ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Водночас варто зазначити, що податкова служба України – відомство, яке перебуває поза політикою, захищає економічні інтереси держави, запобігає ухиленню від сплати податків та протидіє мінімізаторам тощо.


-1 thoughts on “Податкова надала офіційний коментар до публікації “У боротьбі з опозицією влада знищує бізнес у Тернополі” на “Погляді”

 • 14:09 | 31.08.2012 о 14:09
  Permalink

  Ой тримайте мене сорок чоловiк! Ржу, не можу… Податкова поза полiтикою…. Згiдно статтi… А те, що в нас пiв опозицii сидить по економiчних, а друга половина трясеться через декларацii? В той же час мiльйонери при владi офiцiйно не мають i сарайчика в селi, а живуть в конче-заспi в хатах по пять мiльйонiв?! От де треба шука народнi грошi i вiдмивання податкiв!!!

 • 14:55 | 31.08.2012 о 14:55
  Permalink

  Шановні, не за горами вибори! І податкова служба, яка захищає економічні інтереси(питання чиї)), просто мусить “заробити” на проведення передвиборчої компанії для влади.
  Бали набирають))

 • 15:40 | 31.08.2012 о 15:40
  Permalink

  не до тієї партії хлопці подалися…. от Вам і вся відповідь на питання “чому?”….

Коментарі вимкнені.