“Дорожній рух Тернополя дедалі частіше нагадує рух в якомусь містечку Індії”

Ми вже неоднарозово писали про активістів, що розпочали боротьбу з водіями, які порушують правила дорожнього руху. Група у Фейсбуці  Stupid parking Ternopil уже налічує понад  400 учасників. За час існування спільноти на сторінку поширили близько сотні фотографій на яких зображені автомобілі, водії яких або не знають правил ПДР, або просто не бояться порушувати закон.

Зокрема, один з учасників групиТарас Хлібович зауважив, що якщо проаналізувати фотографії в групі, то видно одну особливість – законодавцями “мод” в плані нехлюйства поводження в громадських місцях на автомобілях чогось є власники дорогих автомобілів.

“Це люди не дурні, бо фінансово успішні. Їх ще зараз чогось образливо-ветеринарно називають елітою. Дикувато бачити, як свіженький Лексус, нищучи підвіску, гордо вискакує бордюрами на тротуар. Або, (з недавнього, коло “Кози”) власник свіженького паркетника паркується передом, в результаті чого машина була залишена криво, як поспішно викинутий хатній тапок. А потім за цією “елітою” підтягуються власники простіших машин – “якщо їм можна, то чому мені не можна? Аж поки ця тенденція не доходить до власників стареньких Жигулів. Пішоходи в більшій ступені декласовані, але і вони себе часом поводять, як олені під час міграції. Рух в Тернополі при повній імпотенції ДАІ дедалі нагадує рух в якомусь містечку штату Пенджаб в Індії, ще тільки священих корів бракує. Я веду до того, що, може настав час власникам достойних автомобілів показати приклад іншим, що негоже вихованим людям себе так поводити на дорогах? А за ними підтягнуться інші”, – пише чоловік. 

Фото Тернопіль Вечірній

-1 thoughts on ““Дорожній рух Тернополя дедалі частіше нагадує рух в якомусь містечку Індії”

  • 19:22 | 13.10.2013 о 19:22
    Permalink

    ДАІ має можливість наповнити свою казну. Та чомусь вона не поспішає “задиратись” із власниками таких крутих автівок.

Коментарі вимкнені.