Сергій Надал хоче одноосібно призначати керівників тернопільських навчальних закладів професійно-технічної освіти

У розпал скандалів з Школою мистецтв ім.І.Герети , 21-ю школою та Музичною школою №2 ім.М.Вербицького міський голова готує плацдарм для взяття під повний одноосібний контроль навчальних закладів професійно-технічної освіти. Про це повідомляє “екс-депутат” міської ради Ігор Турський.

На найближчій сесії міської ради (20 квітня) виноситься проект рішення “Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників професійної освіти”.

Щоб було розуміння суті майбутнього «прозорого, фахового та демократичного» призначення керівників освітніх закладів, Ігор Турський навів витяги з двох ключових пунктів цього Положення:

ПЕРШИЙ:
«1.3. Для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад Керівників розпорядженням міського голови затверджується склад конкурсної комісії.» – ОДНООСІБНО!

ДРУГИЙ:
«Загальні збори трудового колективу закладу визначають та рекомендують кандидатуру на посаду директора шляхом таємного або відкритого голосування. Рішення загальних зборів трудового колективу Закладу має ДОРАДЧИЙ характер.»

Завдяки пасивності більшості депутатів, Сергій Надал має високі шанси провести і цю місцеву «освітню реформу».

Коментарі вимкнені.