Справа сиплеться так само стрімко, як стартувала, – для чого тернопільській прокуратурі був потрібен “цирк”?

Журналіст Tetjana Kolesnik у мережі Фейсбук опублікувала розсідування, як сумнівна фірма знову виграла тендер на мільйони гривень.

  • Сум у чому? ТОВ «ТОМ-Інвестбуд» фігурує у кримінальному провадженні щодо розкрадання на ремонтах бюджетних коштів, – пише журналістка.

«Упродовж 2015-2017 рр. ТОВ «ТОМ-ІнвестБуд» освоєно 100 млн. грн. коштів бюджету Тернопільської міської ради, таким чином за орієнтованими підрахунками збитки для міського бюджету становили не менше 20 млн. грн.»,- цитуючи ухвалу суду від 19 вересня 2017 року.

А почалося все з «вишитої» бруківки поруч пам’ятника ім.. Бандери. У серпні 2017 року з Управління ЖКГ міськради вивезли кілька кульків з документами. Мовляв, є підозра, що фірма-підрядник роками «нагріває» нас на бруківочці, яку ми так всі любимо.

  • З того часу прокурори не сиділи, а навіть щось робили. Зокрема попросили у фіскалів, щоб ті надали їм «цифри-накладні» (перелік можете знати в реєстрі). Фіскали, мабуть, маючи певні симпатії до мера-екс-податківця, послали прокуратуру в…суд. Проте Феміда, зваживши всі «за» і «проти», дозволила доступ до паперів. Та що зараз? В реєстрі судових рішень бачу, як потихеньку прокуратура повертає тимчасово арештовані печатки та техніку. І далі – тиша … Складається враження, що справа сиплеться так само стрімко, як стартувала.
    Звісно, винен чи ні – може говорити лише суддя. Та в прокуратурі теж не ідіоти сидять і видно розуміли відповідальність, коли писали про збитки у 20 млн. грн.. Тобто 20 % «відкату». Якщо справа мала за собою підґрунтя, то чому ця фірма далі тендери виграє? Коли розпочнеться ( чи розпочнеться взагалі?) розгляд справи у суді по суті?
    Між іншим, У 2017 році ТОВ “ТОМ-Інвестбуд” освоїла тендерів на суму 59, 6 млн. грн.. (!). А у 2016 році сума залишилась практично такою ж…

P.S. Тут ще от яка цікава штука. Печатки через суд повертають різним ФОПам та ТОВ. Мабуть, не випадково вони потрапили у список разом з ТОВ «ТОМ-Інвестбуд». Може комусь щось говорять прізвища-назви?

P.P.S. Надіюсь, нікому не потрібно нагадувати, що власник (засновник) ТОВ «ТОМ-Інвестбуд» – Василь Мазурик. Не офіційно, Мазурика та Надала характеризують як друзів, яких пов’язує бізнес. Не дарма у 2015 році, під час виборів до Тернопільської міської ради Сергій Віталійович включив Мазурика у список партії “Солідарність правих сил”, яку неофіційно курував безпосередньо мер….

 

Коментарі вимкнені.