Сергій Надал впихнув своїх людей в погоджувальні комісії, щоб мати більшість

Сергій Віталійович так поспішає протягнути свої зміни до містобудівної документації, що вдався до формування узгоджувальної комісії і позасував туди своїх людей, аби отримати більшість своїх голосів. Про це розповідає «Погляду» громадська активістка Олена Степанова.
Слід зазначити, що ці люди не брали участі ні у робочій групі, і дуже сумніваюсь, що подавали пропозиції до містобудівної, – каже вона.

– Такими “засланими козачками” є: Шахін О.А. – відомий так званий інвестор, представник ГО “Бізнес область”, Алілуйко С.М. – представник ГО “Бізнес область”, Микитюк В. – директор ГО “Файне місто” ( цікаво що керівником ГО “Файне місто” є Ергешов Рустам Султанбекович, а не Микитюк В.), Гірчак І. – виконавчий директор регіонального відділення асоціації міст України, Бурий В. – керівник фонду розвитку міста ім.В.Лучаківського (засновники організації Надал С.В., Хімейчук І.С.). Прокопів Л.А. – депутат міської ради працівниця Креатор–Буду. Паньків Н.М. – депутат міської ради від ВО “Свобода”. Ну і не знаю, яким боком до складу узгоджувальної комісії ввійшов голова Тернопільської обласної ради профспілок. І, навпаки, до складу не включено Олега Фостяка – відомого архітектора, людину яка всіма силами намагається не допустити нищення Тернополя та Василя Будзика – архітектора.

 

Коментарі вимкнені.