Десятки мільйони гривень – реальні втрати бюджету Тернополя від так званих інвестиційних угод?

Як мінімум сорок мільйонів гривень потенційно втратив бюджет міста Тернополя від так званої інвестиційної угоди між  будівельною фірмою «Креатор-Буд» та скандальним комунальним підприємствов  «Тернопільбудінвестзамовник».

Подейкують, що після скандалу навколо вимоги бійців АТО та «Самооборони Майдану» щодо виділення їм придатної землі в районі Підволочиського шосе, директор будівельної компанії  Ігор Гуда вирішив мирно вирішити питання – він готовий був запропонувати в обмін на відмову активістів від земельних ділянок одразу три тисячі квадратних метрів житла в майбутніх будинках.  Хоча активістка «Самооборони Майдану» Лілія Мусіхана каже, що ніхто їм нічого не пропонував.

Іншими словами, ми можемо побачити реальну картину втрат бюджету Тернополя від оборудок тільки однієї фірми і тільки по частині видаленої колись земельної ділянки. Якщо  Ігор Гуда готовий безболісно виділити три тисячі квадратних метрів житла, то у переводі на грошовий еквівалент згідно цін фірми «Креатор-Буд» забудівельник робить «подарунок» приблизно на півтори мільйона доларів,  що в гривнях становить сорок мільйонів.

Нагадаємо, на минулотижневій сесій Тернопільської міської ради бійці АТО просили депутатів міської ради прийняти рішення щодо виділення ділянки на Підволочиському шосе площею 9,5 гектарів (Вчора під зустрічі з головним земельником Тернополя Вікторм Кіблярем з’ясувалось, що землі там 11 га, – ред..). Адже попередні розрекламовані ділянки воякам виділялися на вулиці Микулинецькій на території колишніх відстійників цукрового заводу «Поділля». Згадана ділянка у 9,5 га належить громаді міста Тернополя, що підтверджують і у земельному відомстві міської ради. Ще попередня каденція депутатів закріпила її за   скандальним кишеньковим  комунальним підприємством Сергія Надала – «Тернопільбудінвестзамовник».  Про корупційні схеми навколо цього КП ходять легенди. Хто насправді є власником цієї мега-ділянки стало зрозуміло вже у стінах сесійної зали. Депутат міськради, а постійно юрист «Креатор-буду», Ліна Прокопів не стримувала своїх емоцій. Вона голосно апелювала до своїх колег-депутатів. Вимагала не голосувати за виділення бійцям цієї землі. Вже на екстреному засіданні постійної комісії з земельних питань вона вступила у перепалку з бійцями АТО та представником «Самооборони Майдану» Лілею Мусіхіною.

.

 

 

Коментарі вимкнені.