Сергій Притула задумав «чоловічі вихідні» з сином

Ведучий Нового каналу із п’ятирічним Дмитриком вирушать на вікенд у Карпати.

Червень для Сергія Притули видався місяцем, проведеним на колесах. Крім зйомок на Новому каналі та суто сімейних справ, у нього відбулося сім концертів з «Вар’яти ШОУ».

– Ми відвідали Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Львів, Червоноград, Млинів. В результаті я наїздив за кермом на кілька тисяч кілометрів більше, ніж зазвичай, – розповідає Сергій.

Але на цьому роз’їзди ведучого не закінчуються. У ці вихідні він знову вирушає до Тернополя. Там забере сина Діму, який зараз гостює у бабусі. І разом з ним вони на кілька днів вирушать у Карпати.

– Я все збирався з сином половити рибу. Але по приїзду в Збараж мені не вдавалося вирватися на річку. А це для мене принципово важливо! Адже вже три рази поспіль на нашій спільній із сином риболовлі я нічого не впіймав! У моєї дитини може зникнути цікавість до такого проведення часу. Тому дізнався, що в Карпатах є точка, де форель ловиться завжди. Сподіваюся, цього разу пощастить. Навіть якщо доведеться запускати у водойму аквалангіста! – жартує Сергій Притула.

Ну і, звісно, покатаю Діму на квадроциклі. Він від них просто в захваті!

 

novy.tv

Коментарі вимкнені.