Ольга Похиляк вийшла “сухою із води”

Похиляк Ольга
Похиляк Ольга

Чиновницю міської ради звинуватили у корупції, а СБУ приховало від судді факти її невинності.

18 березня у тернопільському міськрайсуді відбулося судове засідання під головуванням судді П.Гуменного по звинуваченні начальника Управління освіти і науки міської ради Ольги Похиляк.

Покуратура обвинуватила чиновницю в тому, що вона, будучи на посаді начальника управління освіти і науки, дала можливість своєму синові (приватному підприємцю, який виграв тендер на організацію харчування в кількох школах м.Тернополя), безоплатно користуватися приміщенням харчоблоків у цих школах. Окрім того, згідно Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, Ольга Петрівна була зобов’язана повідомити міського голову про те, що її син виграв тендер і це може суперечити інтересам держави та інтересам її рідних. Сторона обвинувачення на засіданні вказала на те, що пані Ольга цього не зробила.

Сама ж Ольга Похиляк зі звинуваченнями була не згідна та надала суду листи, які вона надсилала міському голові. У них йшлося про те, що Сергія Надала вона повідомила про те, що її родич, зокрема син, має стосунок до організації харчування у навчальних закладах. Проте, пояснила судді пані Оля, на перебіг тендерів впливу вона не мала, оскільки тендерні угоди заключаються ообисто директорами шкіл з підприємцями – вона лише пост-фактум візує листи директорів шкіл з повідомленнями прізвищ підприємців, які виграли тендери.

Також пані Оля була вкрай здивована, що ці листи, а також стенограму її виступу на сесії міської ради, на якій вона перед усім депутатським корпусом сказала, що її син виграв тендер на організацію харчування в школах, не було долучено в матеріали справи. Хоча дану стенограму та документи вона раніше надавала в СБУ.

– Виходить, СБУ свідомо приховало ці факти від суду, не включивши дані матеріали в протокол, – коментує Ольга Похиляк. – Я попередила хлопців з СБУ що обов’язково подумаю над питанням про зустрічний позов на їхню адресу за політичне переслідування та свідоме приховування фактів, які засвідчують мою невинність.

Пані Оля підозрює, що прокуратура та СБУ мають завдання усіма способами чинити тиск на міську раду і це тягнеться ще з листопада. Адже саме освітяни Тернополя – єдині, хто в час революції отримали канікули для можливості приймати участь у Майдані. А міський голова та деякі чиновнки – відкрито заявляли свою позицію про підтримку Євроінтеграції та боротьби з провладним режимом Януковича.

До слова, 19 березня Ольга Похиляк повідомила “Погляд”, що суд виніс рішення на її користь, знявши усі звинувачення прокуратури.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Ольга Похиляк вийшла “сухою із води”

 • 18:59 | 19.03.2014 о 18:59
  Permalink

  Олю, “українська” донечко – покайся, ради Небесної сотні…ти ніякого відношення не маєш до Майдану!І все можна приховати від людей, від Бога не скриєш! Поверни вкрадені хабарні гроші людям і державі.
  П. с. до зустрічі на народному суді…час пішов

 • 18:07 | 20.03.2014 о 18:07
  Permalink

  В п. 5.2.7 Положення про Управління освіти і науки Тернопільської міської ради (Додаток №16 до рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/51 викладено в новій редакції відповідно до рішення міської ради від 17.05.2012 р. № 6/21/24) визначено, що начальник Управління за погодженням міського голови і рекомендацією постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури призначає на посаду і звільняє з посади керівників навчальних закладів та установ освіти комунальної форми власності. Тому, Похиляк може впливати на будь-які рішення директорів шкіл, в т.ч. і по укладенню господарських договорів. Рішення міськрайсуду потрібно оскаржити, крім того прокуратурі потрібно звернути увагу на незрозумілу “гуманність” судді Гуменного. Це все НАШ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ СПРУТ.

 • 21:55 | 20.03.2014 о 21:55
  Permalink

  Працівники правоохороних органів! ви що, в хабарників і корупціонерів ,,я попередила хлопців з СБУ,, козачки? проявіть професійність,честь – час змінився. А прикриваються майданом та політичним переслідуванням аферисти і інтриганти, які дескридетують національну ідею. СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Коментарі вимкнені.