Що в кишенях в очільників тернопільських судів?

Керівники тернопільських судів показали, що мають. Квартири, будинки, земельні ділянки та авто – на рахунках служителів місцевої феміди.

 Першим декларацію про своє майно подав голова Господарського суду Тернопільщини Сергій Стопник, як зазначено на сайті declarations.com.ua. Разом з дружиною і дочкою він володіє квартирою в Тернополі, двома земельними ділянками понад 1000 м.кв. у Кременці та обласному центрі, а дружина – ще й ділянкою в Збаразькому районі. Сергій Стопник задекларував також дачний будинок, гараж, підвал та баню в Тернополі, а також автомобіль Mitsubishi Grandis 2006 року випуску. Заробітна плата голови господарського суду склала 304,5 тис. грн. Крім цього, він отримав одноразову соціальну допомогу, пенсію та має активи в недержавному пенсійному забезпеченні.

 

Другим із декларацією справився керівник Тернопільського міськрайонного суду Роман Грицак. Цікавою в цього чиновника є житлова площа – кожен із членів його сімї, а це і дружина, і син, і дочка, і сам Роман Михайлович, володіє квартирою з однаковою площею 92,4 м.кв. Крім цього, дружина служителя феміди пані Анна володіє ще квартирою на 47,1 м.кв. З іншого майна в активі сімї Грицак – дві земельні ділянки, 2 гаражі, ще ділянка під одним із них, ще одне нежитлове приміщення. Їздить пан Роман на Mitsubishi Pajero Wagon, а його дружина на Opel Corsa. Голова суду має акції в «Тернопільському автотранспортному підприємстві 16127» та отримав зарплати в 2016 році – 296 тис. 510 грн.

 У скарбниці голови Апеляційного суду Тернопільської області Богдана Гірського квартира, гараж і земельна ділянка в Тернополі. Його дружина Ольга володіє земельною ділянкою і будинком у Великих Бірках та ділянкою в селі Біла, Тернопільського району. Із транспорту в Богдана Ориславовича – Renault Megane Classik MGL 2006 р.в. За роботу в суді Богдан Гірський минулоріч отримав 368 тис. грн., тоді як його дружина в обласному Пенсійному фонді – 63 тис. 995 грн.

Представниця прекрасної статі в цьому списку, голова Тернопільського окружного адміністративного суду Надія Данилевич, має квартиру площею 144,6 м.кв. із земельною ділянкою в Збаражі, а також втричі меншу квартиру в Тернополі, надану їй в безоплатне користування. Їздить очільниця суду на авто Toyota Yaris 2013 року випуску. Заробітна плата пані Надії минулого року склала трохи більше 308 тис.грн. Близько 21 тис.грн. доходу Надія Данилевич отримала від відчуження нерухомого майна.

БезТабу

Коментарі вимкнені.