Скільком сім’ям переселенців виплачують гроші на Тернопільщині?

Майже 1200 сімей переселенців отримують щомісячну адресну допомогу. Про це на колегії облдержадміністрації повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський.

Він зазначив, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 505 проводиться робота щодо надання сім’ям та окремим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

«Станом на 18 лютого 2015 року в області обліковано 1303 сім’ї
(2294 особи) зазначеної категорії. За призначенням щомісячної адресної допомоги звернулися 1239 сімей, із них: 1191 сім’ї зазначений вид допомоги призначено, 20 сім’ям – триває призначення допомоги, 28 сім’ям у призначенні допомоги відмовлено», – констатував Вадим Андрійович.

За словами директора департаменту соціального захисту населення, з початку дії цієї постанови нараховано допомоги на суму
3,2 млн гривень, у тому числі за січень поточного року – на 1,2 млн гривень. Станом на 10 лютого 2015 року кошти виплачено в повному обсязі, заборгованість відсутня.

Виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації відзначив належну роботу органів соціального захисту населення області та виконання покладених завдань в частині надання пільг та житлових субсидій на належному рівні.

«Разом з тим, основними завданнями департаменту та місцевих управлінь соціального захисту на 2015 рік є забезпечення впровадження та реалізація на практиці тих змін, які будуть внесені до діючих порядків надання пільг та житлових субсидій, проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення з цих питань, а також надання соціальної підтримки всім громадянам, які цього потребуватимуть», – підкреслив Іван Богданович.

Коментарі вимкнені.