З 9 години у Тернополі буде частково перекритий рух

Кілька тисяч паломників та прихожан очікують цими днями у Тернополі. У Церкві Різдва Христового Української автокефальної православної церкви, що на вулиці Руській, 22, яка працюватиме цілодобово, прощатимуться з предстоятелем УАПЦ митрополитом Мефодієм, який після важкої хвороби помер 24 лютого на 66-му році життя.

Тіло Блаженнішого привезуть 26 лютого о 19.00 до Тернополя. 27 лютого о 9:00 відбудеться Божественна літургія і похорон.

Впродовж двох днів – 26 та 27 лютого рух центром Тернополя буде обмежений.

Правоохоронці очікують велику кількість паломників, які приїдуть до Тернополя, аби прощатися з Митрополитом. Тому у ці дні міліціонери краю нестимуть службу у посиленому режимі.

Збільшиться кількість піших та автомобільних патрулів, представникидержавтоінспекції забезпечуватимуть супровід делегацій та колон автомобілів, що прибуватимуть на похорон. Рух центральними вулицями Тернополя буде обмежений і для громадського транспорту.

Правоохоронці звертаються до мешканців та гостей обласного центру бути толерантними та вихованими один до одного, не робити натовпів, а також не втрачати пильність та звертати увагу на будь-які підозрілі предмети чи осіб. У разі виявлення подібного, повідомляти правоохоронців або телефонувати на лінію “102″.

Закликають міліціонери і водіїв не паркувати автомобілі в недозволених місцях та у ці два дні центральні вулиці міста об’їжджати.

Коментарі вимкнені.