Тернопільська художниця Олеся Гудима виставила свою картину на аукціон

Художниця з Тернополя Олеся Гудима виставила свою картину на аукціон, аби зібрати гроші на порятунок життя журналістки Оксани Кваснишин.

“Ця картина, часточка щастя і світла – шукає людину, аби коштами з її продажу – врятувати життя іншій людині, — пише Олеся Гудима на своїй сторінці у Facebook. — Світлій і чутливій до чужого горя. Журналістка Оксана Кваснишин, яка зробила безліч сюжетів про хворих діток – сьогодні просто хоче жити, як ми з вами. Я роблю невеличкий аукціон, які робила рік тому”.

Про деталі аукціону можна запитати художницю у приватних повідомленнях її сторінки в Facebook.

Слова Оксани Кваснишин:
“Я кілька разів починала писати цей пост, але поки сил не вистачає, і хоч спухлі пальці спласли – не слухаються… і мене опановує страх. Мозок час від часу нагадує, що я безсила перед власною хворобою і я вже починаю вірити… поки раптом не згадаю скільки людей вірять у моє одужання і то дає мені крила та силу йти до одужання. Люди, ви – Янголи! Дякую вам, що ви поруч зі мною, незважаючи на відстань та різницю в часі… Мій шлях тернистий, але я його йду завдяки вам, вашим молитвам, підтримці та вірі.

На цих фото я до і після операції та трьох хімій. Я не знаю скільки уже пройдено: половину, третину, дві третіх… я знаю, що є лише шлях вперед і мені стає моторошно, що за відсутності коштів я з моїми рідними самі цей шлях не пройдемо… що мені доведеться тут провести більше днів, на які у нас вистачило коштів. Потім ще як мінімум три хімії. Трохи більше половини потрібної суми уже зібрано. Нині у нас лишилося менше 1500 євро.

Мені непросто просити гроші, коли в біді стільки діток, яким потрібна допомога. Соромно заявити на весь світ, що я хочу жити… А я справді ХОЧУ ЖИТИ! Люди, допоможіть мені не втратити мій шанс на одужання… Моє врятоване життя не буде прожито марно. Я вам обіцяю, що продовжуватиму творити добро для інших людей, які, як і я зараз, намагаються не опустити руки.

Люблю вас та прошу Господа оберігати вас та ваші родини від біди”.

Реквізити для допомоги: 
– гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксани Кваснишин.
– Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Ukraine, Ivano-Frankivsk (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera
– онлайн сервіси для збору коштів:

https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn
https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn

PayPal okrasulya28@gmail.com – Oksana Krasulya (з позначкою “на лікування Оксани Кваснишин”).

Коментарі вимкнені.