У неділю тернополянам презентують, як зміниться парк Нацвіжродження

9 березня у Тернополі стартував воркшоп «Концепція парку Національного відродження», участь у якому беруть 12 молодих архітекторів з інших міст та сім представників місцевої громадської ініціативи Urban.te.

Зі слів архітектора, активіста громадської ініціативи Urban.te Олени Джули-Райфшнайдер, воркшоп триватиме чотири дні і вже у неділю, 12 березня, учасники представлять свої концепції реконструкції парку Нацвідродження у Тернополі.

«Сьогодні, у перший день воркшопу, ми зустрічаємося з місцевою владою, щоб почути побажання та вимоги до реконструкції парку, потім побуваємо у самому парку Нацвідродження, щоб на власні очі побачити, хто відвідує парк, як ним користується і вже ввечері проведемо загальні обговорення. Впродовж наступних трьох днів учасники воркшопу будуть працювати над виробленням концепцій, які презентуємо у неділю», – розповідає Олена Джула-Райфшнайдер.

Очільник Тернополя Сергій Надал зазначає, що створення нових та реконструкція існуючих об’єктів благоустрою є одним із пріоритетів у роботі міської ради.

«Кожного року ми створюємо нові громадські простори для відпочинку тернополян і цей рік не є винятком. Звичайно, хочеться, щоб такі об’єкти були пристосовані до потреб усіх мешканців міста – від найменших до найстарших, – каже Сергій Надал. – Ми вже мали добру співпрацю з питання реконструкції пляжу «Циганка» з представниками громадської організації Urban.te. і вважаю, що цей об’єкт став одним із кращих серед тих, які були реалізовані у 2016 році. Сьогодні ж нам важливо почути та побачити ідеї, концепції архітекторів з інших міст, щоб змінювати наше місто на краще».

Коментарі вимкнені.