“Свобода” у Тернополі пішла ва-банк?

Після виборів “Свобода” пішла ва-банк, зрозумівши, що їх ера закінчується, побратими вже не гребують нічим, не звертають увагу на думку громадськості, на спротив громади. Саме так охарактеризував вчорашню сесію міської ради депутат Володимир Муц.

За його словами, сесія Тернопілської міської ради, яка відбулась 28 жовтня,  черговий раз показала усю зажерливість свободи. Традиційне голосування земельних питань «автоматом», без обговорення і без запитань.

– У земельних питаннях знову фігурує КП «Тернопільінвестбузамовник», яке звільняють від податку на землю. Але логічно виникає запитання: Чому КП, яке не спроможне платити орендну плату за землю, водночас має в оренді і у власності десятки гектарів міської землі? Чи не вигідніше ці землі віддати у платну оренду, або продати на аукціоні? Але, очевидно керівництво мітса не думає про наповнюваність бюджету, а про набивання власних кишень. Вже не вперше, наша фракція «Представництво Тернопільщини», звертається з пропозицією, щоб керівник КП прозвітував на сесії Тернопільської міської ради, про діяльність підприємства. Але наше «демократичне» керівництво ігнорує пропозицію. Складається враження, що це міфічне підприємство, яке існує з метою втілення земельних схем і відмивання грошей. Вже неодноразово КП «Тернопільінвестбузамовник» було об’єктом будівельних скандалів, адже земельні ділянки виділені КП, забудовуються іншими приватними особами. Саме тому, я як депутат Тернопільської міської ради, запрошую директора Кришталовського на чергову сесію міської ради для звіту про діяльність, прошу провоохоронні органи перевірити діяльність КП на предмет цільового використання земельних ділянок переданих в оренду і у власність. Висловлену інформацію, прошу вважати депутатським зверненням, – каже депутат.

-1 thoughts on ““Свобода” у Тернополі пішла ва-банк?

  • 21:08 | 29.10.2014 о 21:08
    Permalink

    ця свобода вже всіх задовбала в Тернополі коли їх вже виженуть як комуняк

  • 21:10 | 29.10.2014 о 21:10
    Permalink

    не прихильник “свободи”, але мені здається, що Муц – це не та людина, яка повинна когось критикувати чи оцінювати.

Коментарі вимкнені.