“Тернопіль Комунал Сервіс” забруднює місто!

Ще 1 квітня громадські активісти разом з екологічної інспекцією затримали автомобіль марки Mersedes д.н.з. AC 2421 AM “Тернопіль Комунал Сервіс”, який викидав сміття на Микулинецькому кладовищі.
Хоча сміття по документах мають вивозити на Малишівецьке сміттєзвалище. Насправді вивозять на вул. Микулинецька, поряд із цвинтарем.
“Паливо для авто, кілометраж, знос авто, рекультиваційні видатки виділялись , як на Малашівці, а захоронювались по вул.Микулинецькій. Різниця – в кишеню”, – розповідає Тарас Ьілан.
За його словами, “Тернопіль Комунал Сервіс” працював за такою схемою: збір сміття з ранку до 13.00 та з 14.00 до вечора, Захоронення сміття з 13.00 до 14.00 та в після
За результатами обстеження Держекоінспекцією у Тернопільській області складено акт обстеження засміченої земельної ділянки від 1 квітня року та встановлено, що вище вказаними особами було засмічено побутовими відходами земельну ділянку загальною площею 11, 88 м², за засмічення якої складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 52 КупАП на громадянина З.А.С, та проведено розрахунок збитків, завданих навколишньому природному середовищу за засмічення земельних ресурсів побутовими відходами на суму 24 950, 67 грн.
Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області 8 квітня року проведено обстеження земельної ділянки по вул.Микулинецькій в м.Тернополі і складено акт обстеження засміченої земельної ділянки від 8 квітня та встановлено, що засмічено земельну ділянку побутовими відходами загальною площею 366м² та вуличним зметом 1288м².
За результатами перевірки було проведено розрахунок збитків, завданих навколишньому природному середовищу за засмідчення земельних ресурсів побутовими відходами та вуличним зметом. Сума завданих збитків становить – 9 095 374,4 грн.
Матеріали справи листом від 17.04.2014 р. № 3-2/1712/965 направлені до Тернопільської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законодавства у природоохоронній сфері.

Коментарі вимкнені.