Тернопіль має шанси управляти комунальним майном прозоріше

На засідання 31-ї сесії Тернопільської міської ради (яке відбудеться 18 грудня), нарешті винесено проект рішення щодо удосконалення порядку оренди комунального майна Тернополя. Дане питання затверджене в орієнтовному порядку денному міським головою та секретарем ради. Про це в мережі Фейсбук пише Katya Kondratyuk.

Оренда майна комунальної власності повинна проводитися через систему Prozorro! – вважають організації-учасниці Коаліції ГО «Тернопільський центр реформ» та закликають депутатів міської ради одноголосно підтримати даний проект рішення «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя»».

Загалом, зміни стосуються процедури електронних торгів, визначення переможця, взаємодії усіх ланок процесу.

Довідка:
– Оренда комунального майна через систему Prozorro – це повна прозорість та законність, можливість згенерувати нові кошти для місцевого бюджету, ринкові умови при оренді комунального майна, підзвітність перед громадою через інструменти відкритості.

– Проект рішення, ініційований представниками громадськості, узгоджений з профільними управліннями та завчасно оприлюднений на сайті органу місцевого самоврядування (посилання в першому коментарі)

Коментарі вимкнені.