Тернопільська молодь показала червону карточку двом Вікторам: Януковичу та Щепановському

Представники молоді різних політичних партій 26 березня провели мітинг під стінами Тернопільської районної адміністрації. Цей захід проходить у рамках всеукраїнської акції «Вставай!».

«Такі мітинги уже були в Тернополі, тепер вони будуть проходити по всіх районах нашої області, – розповідає один із організаторів акції Ігор Бойчук, – ми показуємо червону карточку тим, хто є частиною антиукраїнської влади».

Цього дня крім червоної картки  діючому президенту, активісти ще й показали її голові районної державної адміністрації Віктору Щепановському. Як сказав співорганізатор Василь Мудло: «Сьогодні активісти захищають свої права і не хочуть, щоб голова РДА нехтував інтересами молоді».

Червону картку молодь вибрала через наближення Євро-2012. «У футболі це означає, що гравця видаляють з поля, – каже один з координаторів Андрій Бутковський, – Адже обіцянки для молоді не виконуються, залишаються тільки гасла без реальних дій».

Мар’яна Зварич, Погляд

-1 thoughts on “Тернопільська молодь показала червону карточку двом Вікторам: Януковичу та Щепановському

 • 08:20 | 27.03.2012 о 08:20
  Permalink

  Гасла Свободи про чисте місто та заборону продажу алкоголю в парках чомусь самою Свободою невиконуються, тим більш місто стало грязнішим та алкоголь без проблем продають у парках тай і всюди в любий час. Продовжуйти так і далі хлопаки……Різниця між Вами та регіонами, лише в колярі та в прапорах,а дії тіж самі…..
  п.с. реалії сучасного життя…. правда завжди в очі колить.

 • 10:09 | 27.03.2012 о 10:09
  Permalink

  хіба це представники? так, безмозгла кучка…

Коментарі вимкнені.