Тернопільські “свободівці” таки доберуться і до Валентина Хоптяна

Влада перегнули палку, вона підняли руку на майбутнє України – на наших дітей.

Про це сказав заявив народний депутат України від ВО «Свобода» Олексій Кайда під час протесту під Адміністрацією президента.

“І сьогодні ми висловлюємо свій протест. Сьогодні була заблокована робота Тернопільської облдержадміністрації. Сьогодні на позачерговій сесії Гусятинської райради депутати відправили у відставку голову ради Надію Хоптян – представника фракції Партії регіонів. Ми і далі блокуватимемо державні установи. Треба не давати можливості працювати цій злочинній владі. Чим менше вони працюють – тим менше у нас крадуть грошей”, – наголосив нардеп.

Олексій Кайда сказав, що українці мають показати силу великої нації. «Ми повинні згадати, що є нащадками великого Святослава Хороброго, козаків, Данила Галицького, січового стрілецтва, Української Галицької армії, армії УНР, холодноярців, Української Повстанської Армії. І ми підняли червоно-чорні прапори революції, щоб наші діти могли жити під синьо-жовтим стягом свободи, волі і Незалежності! Разом ми переможемо!», – наголосив націоналіст.

Коментарі вимкнені.