Тернопільські військові, яких тримають у стайні без вікон, скоро стануть «гарматним м’ясом» (відео)

Ми вже писали про те, що вчора  вночі з Тернополя на Київ поїхали чотири автобуси з правоохоронцями. Тернополяни намагалися блокувати автобуси, але силовиків було більше, тому вони прорвалися.

З телеканалом  ІНТБ телефоном зв’язався один з них.

На цих фото, зроблених мобільним телефоном та пересланих видно, що хлопці живуть у закинутій казармі. Вікон тут немає, сплять практично на підлозі. Поки ніяких наказів їм не віддають, проте підозрюють – сьогодні вночі змінять варту тих службовців, що стоять на барикадах на Грушевського останніх три доби. Таких військових, нагадаємо, називають «гарматним м’ясом».

“Близько 10-ї години вечора сказали типу, як бойова тривога, 2 години і маєм бути на території батальйону. Доїхали до Києва, завезли нас в якусь розформовану частину, поселили в казармі. Тут туалети, ніби працюють, але погано, бардак, все подерто, вікна розбиті, холодно, спимо на підлозі, на матрацах. Годували 2 рази на день. Взагалі ніяких вказівок не дають, що ми маєм робити і коли, скоріше всього ми наніч будем міняти тих хлопців, які там стоять вже три доби, які не спали і не їли там. Ніхто не хоче, всі за то, щоб скинути цю владу, але ми є люди слова, наказу тобто. Ми не можем відмовитись, бо давали військову  присягу “.

Коментарі вимкнені.