Тернопільську міську раду пікетують

Людно було 17 березня біля приміщення міської ради. Майдан показав приклад для громади, що потрібно об’єднуватись для того, аби побороти владу.

Тому група тернополян об’єдналася задля вирішення нагальних проблем міста. Були присутні представники гаражного кооперативу “Аляска-авто”, яких досі турбує проблема їх гаражів. Також група тернополян з комунального підприємства ТМШЕД стурбовані тим, що влада має намір закрити їх підприємство, а людей викинути на вулицю. Вони розповіли, що в суботу були зняті номери з очисної техніки підприємства, аби зняти їх з обліку. Тернополяни побоюються, що ця схема дозволить переоформити техніку на якесь інше підприємство, а людей залишити без роботи. До цієї оборудки причетні посадовці міської ради, більшість в якій належить ВО “Свобода”, а тому люди будуть продовжувати боротьбу. Працівники підприємства вимагали звільнити керівника КП.

Крім того пікет підтримали тернополяни з дітьми, у яких на очах забудовується дитячий майданчик. Люди обурені, оскільки відомо, що саме ВО “Свобода” обіцяла припинити забудову дитячих майданчиків у місті Тернопіль.
Тернополян підтримала команда громадських активістів Наталія Карпишин, Тарас Білан, Андрій Любецький, які вже не перший раз відстоюють думку громади.

Сьогодні люди розчаровані владою в місті, і приходять до розуміння, що під красивими лозунгами та вишиванками не завжди ховаються чесні наміри.

 

-1 thoughts on “Тернопільську міську раду пікетують

 • 18:20 | 17.03.2014 о 18:20
  Permalink

  А чому не видно на таких ось заходах “Тернопільску правову групу” на чолі з Шевченком Володею? Чи не вона має захишати права громадян?

  • 18:29 | 17.03.2014 о 18:29
   Permalink

   Шевченко Володя вів сьогодні пряму трансляцію з-під стін міської ради.

Коментарі вимкнені.