Тернопільський драматичний театр – в аварійному стані. А найбільше небезпеки приховує сцена (відео)

«Осідає передня частина театру, з кожним роком все більше тріскають стіни. Основна причина – аварійна система опалення, яка затікає кожної зими», – розповів в. о. директора Тернопільського драмтеатру Борис Репка.

За його словами, через стару систему, не можна увімкнути опалення. Тож у залі театру постійно холодно. Ще у підвалі протікає пожежна труба.

Та найбільше небезпеки приховує сцена.

«Наші ліхтарі ще з 70-х років, будь-якої миті можуть спалахнути. Це призведе до пожежі, а наша пожежна система також вся аварійна», – веде далі директор.

Також він продемонстрував журналістам «Народного контролю» так звані колеса, на яких тримається сцена та здійснює свої оберти.

«Коли виходить на сцену весь творчий склад, я щоразу молюся, щоб сцена не завалилася. Вона тримається лише на п’яти цілих колесах, а має на 12-ти», – каже Борис Репка.

«Мене, як актрису драматичного театру, передусім хвилює безпека роботи на сцені, про яку сьогодні не йдеться», – коментує актриса Тернопільського драмтеатру, депутат Тернопільської міськради від «Народного контролю» Вікторія Шараськіна.

Водночас в облдержадміністрації журналістам «Народного контролю» пообіцяли, що шукатимуть кошти на проведення ремонту театру.

«Думаю, що 12 травня на сесії обласної ради депутати підтримають пропозицію виділити 450 тисяч гривень для ремонту сцени та її механізмів, адже на всіх комісіях цю суму підтримали», – заявив директор управління культури Тернопільської ОДА Григорій Шергей.

Також зазначив, що у разі перевиконання обласного бюджету питання про розподіл коштів розглядатиметься повторно. Тоді, імовірно, появиться змога виділили додаткові кошти на ремонтні роботи.

Коментарі вимкнені.