Тернополяни гідно виступили на Кубку України

П’ять медалей на Кубку України з легкої атлетики, який відбувся у Кіровограді, вибороли наші спортсмени. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Два золота за Тетяною Фетіскіною (метання списа -54.41 м, тренер Яковів В.І.,ТНЕУ) та Наталією Стребковою (3000 м з/п – 10.21,78 сек, тренер Рикалов Ю.В.). Другі місця вибороли Іван Панасюк (метання диску – 60.35 м, тренери Кучеренко В.М., Тимчук В.В. ) та Дмитро Чорнота (потрійний стрибок – 15.62 см, тренер Кармелюк Є. Т.).

Таким чином, у здобутку тернополян і два “срібла”. Бронзову медаль і третє місце в бігу на 3000 м з перешкодами з результатом 9.07,27 сек, поступившись українському бігуну та супернику з Молдови, виборов Іван Стребков (тренер Рикалов Ю.В.). Четверте місце посів у стрибках в довжину (результат 737 см) Сергій Крук. Усі спортсмени тренуються в обласній ШВСМ.

Віктор Ворко (тренер Кармелюк Є.Т., ОДЮСШ “Колос”), подолавши планку на висоті 205 см, став сьомим. Порадувала своїм виступом та результатом юніорка Оксана Більчак (тренер Стефанишина О.В.,ОДЮСШ). Виступаючи серед дорослих спортсменок в бігу на 800м Оксана показала досить високий результат — 2.10,26 і виборола дев’яте місце. В командному заліку команда Тернопільської області, набравши 323 очки, зайняла 14 місце.

Коментарі вимкнені.