Чим тернопільському меру Сергію Надалу не вгодив Київський патріархат?

Настоятель релігійної громади «Парафія Преподобного Іова Почаївського» м. Тернополя Тернопільської єпархії УПЦ КП о О. Кіцілінський  звернувся зі скаргою на неправомірні дії посадових осіб відділу державного архітектурно-будівельного контролю  Тернопільської міської ради в Державну архітектурно-будівельну інспекцію України. Відомство Сергія Надала зупинило будівельні роботи по будівництву церкви на вулиці Чалдаєва.

Як йдеться у скарзі, з 13 по 19 травня 2016 року відділом державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради проведено незаконну позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил.  В акті перевірки, який був складений в результаті незаконної перевірки, зазначено: «перевіркою проектної документації встановлено, що дозволено будівництво церкви на 80 прихожан і 36-квартирний житловий будинок, однак проектне рішення на будівництво церкви на 100 прихожан та 44-квартирнний житловий будинок».
Факти, викладені в акті перевірки від 19.05.2016 року щодо порушень норм ЗУ не було вчинено ні головним архітектором проекту, ні замовником будівництва, ні виконавцем робіт з будівництва, – йдеться у тексті скарги
Тому, факти, викладені в акті перевірки не відповідають дійсності і жодних порушень головним архітектором під час виготовлення проекту не встановлено, тому акт є незаконним і підлягає до скасування.
На підставі акта перевірки від 19.05.2016 року складено припис:
1) Припис для замовника будівництва про зупинення підготовчих та будівельних робіт від 19.05.2016. Даний припис також незаконний, тому що жодних порушень у сфері містобудівної діяльності замовником будівництва не вчинено з підстав, що викладені вище.
Замовника будівництва повідомлено листом про скасування декларації про початок виконання будівельних робіт  та про вилучення відомостей щодо декларації про початок виконання будівельних робіт з єдиного реєстру отриманих повідомлень про початок виконання будівельних робіт. Такий наказ відповідача є незаконним з огляду на положення п. 5 постанови КМУ № 671 від 19.08.2015 року органи державного архітектурно-будівельного контролю не наділені повноваженнями скасовувати декларацію про початок виконання будівельних робіт.
Відповідно до п.10 ст.. 16 ЦКУ : «Способами захисту цивільних прав та інтересів можуть бути: визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб». На підставі викладеного вище, просимо:
1. Прийняти скаргу до розгляду та провести ретельну перевірку викладених фактів.
2. Ухвалити рішення, яким визнати незаконними, нечинними з дати прийняття та скасувати акти відділу державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради.
3. Відповідно до абзацу 2 ст. 144 Конституції України зупинити дію оскаржуваних: припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил від 19.05.2016 року, припису про зупинення підготовчих та будівельних робіт від 19.05.2016 року,
Наказу відділу державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради № 38 від 20.05.2016 року про скасування декларації про початок виконання будівельних робіт, постанови про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності № 2-105/27 від 24.05.2016 року відділу державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради від 19. 05. 2016 р.

-1 thoughts on “Чим тернопільському меру Сергію Надалу не вгодив Київський патріархат?

  • 19:18 | 2.06.2016 о 19:18
    Permalink

    Антихристи вже до церкви добралися.
    Анафема на вас !!!

Коментарі вимкнені.