Тернополяни їдуть до Львова боротися з корупцією на “Львівській залізниці”

5 серпня у Львові представники громадських організацій Тернополя та трудовий колектив відділкової клінічної лікарні, підніматимуть питання свавілля та корупції на “Львівській залізниці”. Для цього вони на світанку виїдуть із Тернополя – запрошують долучатися і небайдужих тернополян. 

Як повідомив “Погляду” Біленький Олег Йосипович – донедавна головний лікар залізничної лікарні у Тернополі, якого 24 липня було незаконно звільнено з роботи – він теж планує їхати до Львова, бо має що розповісти про корупцію на “Укрзалізниці”. Проте, зазначає, що поїде лише якщо здоров’я дозволить. Зараз Олег Йосипович на лікарняному.

Нагадаємо, нещодавно розгорівся скандал довкола лікарні “Львівської залізниці” у Тернополі. На її території планувалося будівництво. Громадські активісти Тернополя були впевнені, що не без участі керівництва “Львівської залізниці”. Громада міста виступила проти, тому міський голова Сергій Надал запевнив, що будуватися там нічого не буде.

Проте після цього керівництво “Львівської залізниці” вирішило звільнити “неугодного” керівника лікарні. Йому навіть не показали оригіналу наказу про звільнення – лише привезли копію із вказаною причиною “за невиконання одного з пунктів контракту”.

Довідка:

Акція проти свавілля та корупції на “Укрзалізниці” планується у Львові, 5 серпня, о 10.00, біля адмінудинку “Львівської залізниці”, що по вул.Гоголя, 1.

Автобус “Неоплан”  із Тернополя рушає 5 серпня о 6.00, від залізничного вокзалу. Долучатися можуть усі бажаючі тернополяни. Деталі за тел. 067-743-17-71.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

 

-1 thoughts on “Тернополяни їдуть до Львова боротися з корупцією на “Львівській залізниці”

  • 18:14 | 4.08.2014 о 18:14
    Permalink

    Цей Біленький – аферист і небезпечна людина. Не варто йому вірити!

  • 18:57 | 4.08.2014 о 18:57
    Permalink

    Біленького зловили на махінаціях, і той тепер пробує перевести стрілки!

Коментарі вимкнені.