Тернополяни несправедливо отримали великі суми донарахувань за теплопостачання, – Петро Ландяк

Депутат міської ради Петро ЛандякНа свою вимогу провести перерахунки послуг теплопостачання за жовтень-листопад 2015року я отримав відповідь заступника міського голови , яка наведена нижче.

Не зрозуміли (або невигідно) чиновники, що розрахунок тарифу для м.Тернополя проводився на нормативну середньодобову температуру всього опалювального сезону, з жовтня по квітень,яка становить (-0.5градусів за Цельсієм). При цьому в жовтні -листопаді, як правило середня температура є вищою -0.5градусів за Цельсієм, а у грудні-лютому, за звичай,  є нижчою.

Тому неправильно було порівнювати фактичну середньодобову температуру січня з нормативною середньодобовою температурою всього опалювального періоду, що зробило КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”. Як наслідок , мешканці міста Тернополя несправедливо отримали великі суми донарахувань за теплопостачання січня місяця. Потрібно було порівнювати фактичну середньодобову температуру січня з нормативною січня, тоді і суми донарахувань були б набагато меньшими. Однак при цьому НЕОБХІДНО, щоб тепловики міста невідкладно провели перерахунки, в сторону зменшення, за жовтень-листопад 2015року , а тепер вже і за лютий цього року, так як середньоденна температура зовнішнього повітря і в цьому місяці була також вищою за нормативну (-0.5% за Цельсієм).

Отримавши офіційно інформацію про фактичні температури в розрізі місяців, я наведу в ЗМІ інформацію про розміри необхідних перерахунків. які має провести КП”Тернопільміськтеплокомуненерго”.

Прошу міську владу негайно зреагувати на мої вимоги , та дати доручення провести перерахунки. не доводячи звернення споживачів послуг з позовами у суди.

Депутат міської ради Петро Ландяк

Коментарі вимкнені.