Працівники поліції Тернополя серед білого дня побили і пограбували хлопця? (відео)


Нещодавно прес-служба тернопільської поліції повідомила про те, що водій БМВ вкусив поліцейського.

На автодорозі Тернопіль-Теребовля, в селі Миролюбівка, вони стали очевидцями грубого порушення правил дорожнього руху. Водій «БМВ», який їхав попереду службової автівки, перетнув суцільну смугу та ледь не зіткнувся із зустрічним транспортом. В результаті – іномарка з’їхала на ліве узбіччя та зупинилася.

Правоохоронці заблокували автівку порушника. Вони підійшли до водія, аби з’ясувати причину такого маневру та запропонувати допомогу. Проте, кермувальник відреагував на них агресивно. Спочатку кинув у поліцейських свідоцтвом про реєстрацію та посвідченням водія, а далі, вийшовши з «БМВ», почав шарпати їх за верхній одяг. Сутичка переросла у фізичне протистояння. Намагаючись втекти, водій вкусив одного поліцейського за передпліччя, а іншому пошкодив кисть руки.

Бешкетника доправили в наркодиспансер для проходження експертизи. Відповідно до результатів – водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. В його крові виявили 1,5 проміле алкоголю. Тест на вміст наркотиків проходити чоловік відмовився.

Але свідки події розповідають зовсім інше. 

11 березня на трасі в с Лучка Тернопільського району троє чоловік, які назвалися працівниками поліції напали і побили до втрати свідомості людину, зламали пальця, вивихнули руку, зламали ребра, після чого вкрали гроші , погрожуючи свідкам, розправою з пістолета, – про це пише у мережі youtube користувач viktor k.
BMW потерпілого хлопця стояв на обочині близько години, до нього під’їхав автомобіль, з якого вийшло троє чоловіків підбігли силою викинули з машини і без пояснень і причини почали бити. Після чого наділи наручники і троє вже лежачій людині почали надавати тяжкі побої. Вони його били , кинули на землю і душили ногою до втрати свідомості Коли свідки цих подій хотіли розборонити, вони погрожували розправою з пістолета. Силою витягнули з кишені документи, гроші. В кінці документи вернули, а гроші пропали. Близько трьох десятків свідків бачили всі ці події. На запитання ці чоловііки відповіли, що вони є працівниками поліці карного розшуку Тернополя.

Коментарі вимкнені.